internetinė parduotuvė

Here's What We Do Better

internetinė parduotuvė
Modernus dizainas
Visos mūsų kurtos el.parduotuvės turi šiuolaikišką ir funkcionalų dizainą. Plano "maža parduotuvė" klientai galės rinktis iš 8 dizainų, kai tuo tarpu "didelė parduotuvė" klientai gali rinktis net iš daugiau nei 80 profesionalių dizainų.
Tiek "maža parduotuvė" planui, tiek ir "didelė parduotuvė" planui garantuojame puikią svetainės išvaizdą. Skirtumas tik tas, jog "didelė parduotuvė" planui jūs gausite premium dizainą su individualiais pakeitimais, kurie pavers jūsų el.parduotuvę unikalia. Įrodyta, jog unikalus ir dizainas gali pakelti pardavimus daugiau nei 150%.
SEO optimizacija
Parduotuvės optimizuotos Google paieškai. Galėsite įvesti puslapių bei prekių seo nuorodas, meta aprašymus, žymas bei kitus SEO būtinus atributus. Užsisakant planą "didelė parduotuvė" nemokamai suteiksime sitemaps generavimo įrankį bei už papildomą kainą galėsite įsigyti specializuotą SEO įrankį, kuris automatizuos daugelį su SEO susijusių užduočių.
Be to, už papildomą mokestį galime iki maksimumo optimizuoti svetainės greitį bei Google reitingą. Esame pasiekę 98% (kai vidurkis yra apie 55%) Google įvertinimą kliento el.parduotuvėje, kuri talpina per 40 000 prekių.
Pritaikyta įvairiems įrenginiams
Galite būti tikri, jog jūsų el.parduotuvė atrodys puikiai kompiuteryje, telefone ar planšetėje. Dizainas automatiškai prisitaiko prie įrenginio rezoliucijos, todėl parduotuvė patogu naudotis betkuriuo įrenginiu. "Didelė parduotuvė" planui galimi individualūs dizaino pakeitimai mobiliams įrenginiams.
To jums negana? Už papildomą mokestį galime sukurti jums Android programėle, jog klientai į jūsų parduotuvę galėtų patekti vos vienu paspaudimu. Be to, programėlę įsirašiusiems žmonėms galėsite nemokamai betkada siųsti pranešimus apie vykstančias akcijas, išpardavimus bei kitą promo informaciją.
Lengva naudotis
Turinio valdymo sistema (TVS) kiek įmanoma supaprastinta, todėl ja naudotis išmokti nebus sunku. Pridėta daugiau nei 50 papildomų funkcijų, kurios ženkliai palengvins darbą. Užsisakydami el.parduotuvę su panašia TVS kitur, jūs gausite tik standartinę admin aplinką, kai pas mus gausite jau pritaikytą, su ištaisytomis klaidomis bei optimizuotą administratoriaus aplinką.
Negana to, iškilus klausimams, kaip naudotis vienu ar kitu įrankiu, konsultuosime jus el.paštu. Plano "didelė parduotuvė" klientams pirmus 3 mėnesius teikiamos premium konsultacijos - t.y. į jų užklausas atsakome pirmiausiai.
Papildomos galimybės
Standartinių funkcijų negana? Už papildomą mokestį galime jums suteikti xml, csv prekių importo, seo optimizacijos automatizavimo, cache , greičio optimizavimo, live chat, užsakymų informacijos eksporto, facebook greito prisijungimo ir registracijos, prekių numatomos pristatymo datos, profesionalių sąskaitų, profesionalių el.laiškų siuntimo, automatizuoto sms siuntimo klientams bei dar daug kitų papildinių.
Papildinius įdiegsime į jūsų el.parduotuvę ir pritaikysime juos. Turite individualių norų ar reikia išskirtinio funkcionalumo? Informuokite apie tai mus, mes pasistengsime jums šią funkciją sukurti.

KAIP VYKSTA DARBAS

Pasirinkę planą “maža parduotuvė” jūs gausite parduotuvę su vienu iš pasirinktų dizainu (galimi nedideli pataisymai) bei standartiniu funkcionalumu, todėl šios parduotuvės paprastai sukuriamos per 1 savaitę.

Planas “didelė parduotuvė” suteiks jums galimybę rinktis iš daugiau nei 80 dizainų, kuriuos mes modifikuosime pagal jūsų norus. Esant nedideliems pataisymams, el.parduotuvė sukuriama per 2-3 savaites. Norint dizaino su daug pataisymų, naujų profesionalių banerių (paveikslėlių) bei skaidrių kūrimu, parduotuvės kaina auga, tuo pačiu ir reikiamas darbo laikas.

Pradžia
Jūs išsakote savo norus, galimybes bei vizijas. Nusprendžiame, kokios el.parduotuvės bei jos funkcijų jums reikia. Išsirenkame dizainą, nurodote, kokios išvaizdos bei efektų norite, galite pateikti ir kitų svetainių pavyzdžius, kurios yra panašios į jūsų pageidaujamą el.parduotuvę. Suderiname preliminarų darbų vykdymo laiką bei kainą.
Darbas
Pradedame darbą. Paruošiame jums pirminę el.parduotuvės versiją pagal ankščiau nurodytus pageidavimus. Suprogramuojame admin bei kliento aplinkas, pritaikome išvaizdą bei sukonfigūruojame pageidautus funkcionalumus. Pratestuojame pagrindinius el.parduotuvės aspektus.
Pataisymai
Pateikę pirminį el.parduotuvės variantą atliekame pataisymus, kurių pageidaujate. Sukeliame keletą demo prekių, jog galėtumėte išbandyti, kaip viskas veikia. Jeigu užsisakote planą "didelė parduotuvė" bei turite prekes CSV ar XML failuose, jas šiame žingsnyje nemokamai importuojame į jūsų el.parduotuvę. Atliekame pirminę vidinę SEO optimizaciją. Jeigu pageidaujate premium papildinių, šiame žingsnyje juos įdiegiame bei testuojame visą el.parduotuvės front-end dalį.
Pabaiga
Pateikiame jums galutinę el.parduotuvės versiją. Supažindiname su administratoriaus aplinka bei pagrindinėmis funkcijomis. Artimiausius 3 mėnesius suteikiame nemokamas 2 valandas per mėnesį pataisymų, todėl visą šį laiką nemokamai galėsime atlikti nedidelius pataisymus. Visus metus suteikiame garantiją nuo sutrikimų, kurie susiję su mūsų atliktu darbu bei nemokamai konsultuojame.

Susipažinkite su el. parduotuvės funkcijomis

Čia pateikiamos tik pagrindinės funkcijos. Standartinių funkcionalumų ir nustatymų yra gerokai daugiau.

Be to, esant poreikiui, galime sukurti jūsų verslui pritaikytus funkcionalumus.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI
Neribotas prekių ir kategorijų kiekis +
Nesudėtinga TVS (turinio valdymo sistema) – lengvas prekių, kategorijų ir kitų funkcijų valdymas +
Nebūtinas galingas (dedikuotas) serveris (hostingas) +
Daugiakalbystė +
Platus dizainų pasirinkimas (dauguma dizainų yra prisitaikantys prie skirtingo dydžio monitorių t.y. nuo telefono iki plačiaekranio monitoriaus) +
NEMOKAMA Google Analytic integracija +
Galimybė pridėti papildomų funkcijų +
„Draugiška“ SEO optimizacijai +
ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KATEGORIJŲ VALDYMAS
Neribotas kategorijų ir subkategorijų kiekis +
Kategorijos aprašymo visapusiškas redaktorius. Aprašymuose galėsite įdėti vaizdo klipus (pvz.: YouTube), pridėti dokumentą PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo koduotę +
Esamų kategorijų redagavimas/trynimas arba deaktyvavimas/aktyvavimas +
Rūšiavimas pagal pavadinimą, poziciją, kainą +
PREKIŲ VALDYMAS
Neribotas prekių kiekis +
Nesudėtingas prekių pridėjimas/redagavimas/trynimas +
Greitasis prekių redagavimas (patogi funkcija, pagreitinanti prekių administravimą) +
Prekės rūšiuojamos pagal pavadinimą, kiekį, kainą +
Prekės aprašymo visapusiškas redaktorius. Aprašymuose galėsite įdėti vaizdo klipus (pvz.: YouTube), pridėti dokumentą PDF formatu, nuorodas ar kitą HTML tipo koduotę +
Prekių atributų (t.y. specifikacijos – papildomos informacijos) suvedimas +
Neribotas prekių pasirinkimų įvedimas (pvz.: Dydis, spalva, tipas ir t.t.) +
Prekės gamintojo nurodymas +
Pagrindiniai prekės duomenys:

 • Prekės kodas
 • SKU ir kiti produkto kodai priskiriami prekei
 • Kaina
 • Mokesčių klasė (galima, kad skaičiuotų PVM ir kitus mokesčius)
 • Kiekis (nurodomas turimų prekių kiekis, kuris sumažės nupirkus prekę)
 • Minimalus kiekis (Nustatyti minimalų užsakomą kiekį)
 • Pasirodymo data (prekės aktyvavimo datos nustatymas)
 • Prekės svoris
 • Susijusių produktų priskyrimas prie prekės
 • Prekės pasirinkimai (pagal porekį: spalvą, dydį ir t.t.)
 • Nuolaidos (klientų grupėms – VIP klientams, didmeninikams ir t.t.)
 • Akcijos
 • Lojalumo taškų skaičiavimo galimybė
 • Kitos funkcijos ir galimybės
+
ATSISKAITYMO BŪDAI
Apmokėjimas Banko pavedimu. Klientas El-paštu gaus apmokėjimo instrukcijas. Atsiskaityti galės per savo banko el-bankinikystę ar banko skyrius. Pigiausias, paprasčiausias ir populiariausias atsiskaitymo būdas. +
Atsiskaitymas grynais (prekybos vietoje, ar atvežus kurjeriui) +
Per Paysera sistemą. Klientas galės atsiskaityti iškart pasirinkęs savo banką. Tai greitas atsiskaitymo būdas per bet kurį Lietuvos banką. Privalumas: nereikia daryti atskirų sutarčių su kiekvienu banku atskirai, o klientai atsiskaito per pasirinktą banką ir pinigai pervedami nedelsiant. Žinoma yra ir mokesčiai. Daugiau apie šį būdą skaitykite www.paysera.lt puslapyje. +
Per Paypal atsiskaitymo sistemą. Klientas automatiškai nukreipiamas į paypal sistemą, kur įvykdomas atsiskaitymas iškart +
Per Opay.lt sistemą. Klientas galės atsiskaityti iškart, pasirinkęs savo banką. Tai greitas atsiskaitymo būdas per bet kurį Lietuvos banką. Privalumas: nereikia daryti atskirų sutarčių su kiekvienu banku atskirai, o klientai atsiskaito per pasirinktą banką ir pinigai pervedami nedelsiant. Žinoma yra mokesčiai. Daugiau apie šį būdą skaitykite www.opay.lt puslapyje. +
UŽSAKYMAI IR JŲ ADMINISTRACIJA
Parduotuvės administratoriaus informuojamas el-paštu apie naują klientą, užsakymą ir t.t. +
Patogi visų užsakymų peržiūra +
Informacija apie pirkėją ir jo pasirinkimus (pirkinių istorija) +
Kliento informavimas apie užsakymo būseną (vykdomas, atmestas, išsiųsta ir t.t.) +
ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS SEO Optimizacija
Pirmo puslapio SEO optimizacija:

 • Meta Antraštės aprašymas
 • Meta žymos aprašymas
 • Meta žymos raktažodžiai
+
Kategorijų SEO optimizacija:

 • Meta žymos aprašymas
 • Meta žymos raktažodžiai
 • Kategorijos URL nustatymas
 • Kategorijos aprašyme nustatyti h1, h2, h3 ir kitus reikiamus HTML žymas reikalingas vidinei SEO optimizacijai
+
Prekių SEO optimizacija:

 • Meta žymos aprašymas
 • Meta žymos raktažodžiai
 • Prekės URL nustatymas
 • Prekės aprašyme nustatyti h1, h2, h3 ir kitus reikiamus HTML žymas reikalingas vidinei SEO optimizacijai
+
SEO optimizacijos įrankis

 • “Švaraus” URL generavimas/redagavimas/nustatymas visiems puslapiams
 • Visų puslapių Meta Antraštės auto generavimas
 • Visų puslapių Meta žymos aprašymo auto generavimas
 • Visų puslapių Meta žymos raktažodžių auto generavimas
 • Žymų auto generavimas
 • H1 auto generavimas
 • Prekių nuotraukų pavadinimų auto generavimas pagal prekės pavadinimą
 • Prekių nuotraukų alternatyvaus pavadinimo generavimas
 • Skirtingi URL, kai parduotuvė turi kelioliką kalbų
 • Google microdata (rich snipets) generavimas
 • Open Graph įterpimas – (Dėl Facebook)
 • Twitter cards įterpimas
 • Socialinių tinklų mygtukų įterpimas
 • SEO duomenų redaktorius (redaguoti sugeneruotą informaciją)
 • Canonical links įterpimas (išvenksite turinio dubliavimo)
 • 404 puslapio valdymas
 • Puslapių SEO numeracija
 • Patobulintas svetainės žemėlapis
 • SEO breadcrumbs įterpimas
 • Ir kitos papildomos SEO funkcijos vidinei optimizacijai
+ 100 €
Google analytic E-komercijos integravimas + 50 €
PREKIŲ IMPORTO/EKSPORTO FUNKCIJA (xml)
Įrankis, kuris leidžia integruoti tiekėjo XML prekių katalogą bei importavimą automatizuoti + 150 €
Prekių pateikimas XML formatu (į tokias e-parduotuves kaip varle.lt, kainos.lt, eshops.lt) + 150 €
PREMIUM FUNKCIJOS
Visos standartinės funkcijos +
Suasmeninta administravimo aplinka +
Premium dizainai +
Numatomos prekės pristatymo datos skaičiavimas ir atvaizdavimas +
Automatizuotas sms siuntimas klientams pasikeitus užsakymo būsenai +
Papildoma administravimo aplinkos apsauga +
Bazinė svetainės greičio ir vidinė SEO optimizacija +
Papildinys prekių, kategorijų, gamintojų, pasirinkimų, atributų importui ir eksportui excel formatu +
Live chat +
Išplėstinė paieška pagal prekės modelį ir kitus duomenis +
Prekių lipdukų/etikečių (labels) papildinys +
MOKAMOS PREMIUM FUNKCIJOS/PASLAUGOS
Profesionali vidinio SEO bei greičio optimizacija didelėms parduotuvėms  nuo €120
Profesionalaus dizaino elektroninių laiškų siuntimo papildinys ir jo sukonfigūravimas  nuo €80
Profesionalių sąskaitų išrašymo papildinys ir jo sukonfigūravimas  + €80
Prekių filtras didelėms elektroninėms parduotuvėms  + €80
Profesionalus užsakymų redagavimo, įvedimo įrankis  + €80
Ir daug kitų galimų papildomų funkcijų +

Rinkis net iš 90 profesionalių dizainų

Neradote jums tinkamo ar norite panašaus dizaino su mažesnėmis ar didesnėmis korekcijomis? Puiku, pritaikysime el.parduotuvę pagal jūsų vizijas ir fantazijas.

Visi šie dizainai gali būti keičiami ir modifikuojami beveik neribotai. Be to, jūs el.parduotuvę gausite su pilnai pritaikyta Lietuvių kalba bei kitais mūsų regiono nustatymais. Esant pageidavimui, sukursime jums ir profesionalius banerius, skaidres bei kitą el.parduotuvės medžiagą.

Visi šie dizainai prieinami “didelė parduotuvė” plano klientams. Galite rinktis betkurį iš jų. Be to, jie lengvai keičiami ir pritaikomi, todėl modifikuosime juos pagal jūsų norus.

Standartiniai dizainai skirti “maža parduotuvė” planui. Visi šie dizainai gali būti nesudėtingai keičiami ir pritaikomi pagal el.parduotuvės tematiką.
Be to, “maža parduotuvė” klientai gali rinktis ir premium dizainą, tačiau tai papildomai kainuos €200.

Betkuris iš šių dizainų gali būti koreguojamas pagal jūsų norus, keičiant spalvas, šriftus, išdėstymus, prekės puslapius, kategorijų puslapius, meniu stilių, banerius, paveikslėlius bei dar daugybę kitų elementų.
Tokiu būdu betkurią el.parduotuvę galime padaryti unikalia.

Preliminarūs standartinių paslaugų įkainiai
Nurodytos kainos galioja standartiniam paketui. Norint papildomų funkcijų, dizaino pataisymo, naujo sukūrimo ar kitų premium paslaugų, nurodytos planų kainos kinta priklausomai nuo darbų kiekio bei įgyvendinimo laiko. Galime atskleisti, jog vidutinė mūsų klientų užsakomos el.parduotuvės kaina yra ~€990. Už šią kainą klientas gauna pilnai paruoštą profesionalią el.parduotuvę. Norėdami sužinoti tikslią kainą – susisiekite su mumis.

Maža parduotuvė

€390
€650 - kaina ne akcijos metu
Standartinis dizainas
Standartinės funkcijos
Nemokamas informacinių
puslapių info sukėlimas
Nemokamas 5
prekių sukėlimas
Galimybė talpinti
tūkstančius prekių
1 metų garantija
nuo sutrikimų

Profesionali parduotuvė

€890
€1450 - kaina ne akcijos metu
Premium dizainas
Standartinės + premium
funkcijos
Nemokamas prekių iš
excel ar xml importas
Nemokamos 2h kas
mėn. darbų ar pataisymų
pirmus 3 mėn.
Premium konsultacijos
1 metų garantija
nuo sutrikimų

PROFESIONALI +

€1250
€1950 - kaina ne akcijos metu
Individualus dizainas
Visos profesionali parduotuvė funkcijos
Automatinio prekių
importo konfigūravimas
Importo failų sukūrimas,
prekių nuskaitymas
Premium konsultacijos
1 metų garantija
nuo sutrikimų
Nemokama konsultacija