Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Baidarių nuoma – pramoga, nepaliekanti abejingų. Dažnai mes, lietuviai, gamtos grožio ir įspūdžių dairomės užsienyje, tačiau retai kada atsigręžiame į mūsų nuostabų Lietuvos kraštovaizdį. Mes esame pasiruošę jus supažindinti su gražiausiomis mūsų šalies vietomis, sunkiai pasiekiamomis mašina ar pėsčiomis. Galime pasiūlyti daug įvairių maršrutų vaizdingomis upėmis ar ežerais, išrenkant geriausią variantą pagal jūsų fizinį pasirengimą ir lūkesčius. 

Turime 6 skirtingų tipų baidares, kurios skiriasi savo paskirtimi, dydžiu, vietų skaičiumi, tad plaukti gali bet kuris norintis be jokių išlygų. Nesvarbu, ar tai būtų romantiškas pasiplaukiojimas su antrąja puse, ar šeimyniškas savaitgalis su mažaisiais, ar draugų išvyka, ar bendradarbių team building’as – mes pasirūpinsime jūsų patogumu ir įspūdžiais. Plaukimas baidarėmis ne tik leidžia atsipalaiduoti, pabėgti nuo miesto šurmulio, bet tai ir puikus būdas šiek tiek prasimankštinti. O kas svarbiausia – jei orai leidžia ir mėgstate pasisemti šiek tiek adrenalino, baidare galima plaukti net ir žiemą! 

Jei yra noro atsipūsti ir pabėgti nuo darbų ilgesniam laikui, taip pat siūlome ir nakvynę su visais patogumais bei pirties ir kubilo galimybe. Galime sutalpinti net iki 42 žmonių! Taip pat pasirūpinsime jūsų nuvežimu iki starto linijos ir pasitiksime prie finišo bei esant poreikiui nuvešime Jus iki Jūsų pasirinktos gyvenamos vietos. Tad rezervuokite savo vietą ir laiką jau dabar! Išnuomoti galite čia: super baidarės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.